درباره محمود ظروفچی

بنام خدا

محمود ظروفچی هستم؛ متولد سال ۱۳۶۷ در بندرانزلی واقع در استان سرسبز گیلان. دبیرستان را با رشته تجربی به پایان رساندم. طبق علاقه ای که به فضای وب و فناوری داشتم، گرایش مهندسی فناوری اطلاعات (IT) را انتخاب و مدرک آن را از دانشگاه جامع علمی کاربردی بندرانزلی اخذ کردم.

وبلاگنویسی را در سال ۸۵ شروع کردم و همزمان به صورت موازی در بلاگ های مختلفی می نوشتم. خودم هم طی این سالها وبسایت های مختلفی داشتم که هرکدام به دلیلی بسته شدند! سال ۹۱ سایت شخصی ظروفچی دات‌آی‌آر را راه اندازی کردم تا بتوانم دست نوشته‌های خودم را در آن به اشتراک بگذارم.

به نوشتن و آموزش دادن علاقه فراوانی دارم و همیشه سعی می کنم در حد اطلاعات و دانش خود پاسخگوی سوالاتی که می پرسند باشم. طبق تجربه ای که از وبلاگنویسی داشتم برای آشنایی تازه واردان با عرصه وبلاگنویسی سعی کردم بصورت خلاصه در ۵ جلسه مطالبی با عنوان وبلاگنویسی را آغاز کنیم را منتشر کنم. همچنین این ۵ جلسه را می توانید در یک ادمین مطالعه کنید.

به خواندن کتاب هم علاقه دارم و سعی می کنم در طول هفته یک کتاب کوچک را به پایان برسانم. حال ممکن است کتاب داستانی، علمی، مذهبی یا … باشد. از بهمن ماه ۱۳۹۵ هم تصمیم گرفتم تا یک دسته بندی به بلاگم اضافه کنم به نام کتابخانه تا هر کتابی که به اتمام می رسانم در آنجا قرار دهم و مخاطبان را تشویق به خواندن آنها کنم.

در حال حاضر مدرس دوره‌های طراحی وب و رایانه بوده و با راه‌اندازی و تاسیس دانگو وب که ارایه دهنده خدماتی همچون تولید محتوا، طراحی تحت وب، برنامه‌نویسی تحت وب، طراحی سایت، مشاوره وب و… است، با گروهی از دوستان درحال فعالیت هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *