کلید شکسته روحانی در قفل مشکلات کشور

نویسنده: محمود ظروفچی ارسال شده در: یادداشتها بدون دیدگاه ۱۳۹۹/۰۴/۰۳

مدتی هست که دلار افسار گسیخته پله های پیشرفت و ترقی را در ایران طی می کند! هم اکنون که این یادداشت را منتشر می کنم قیمت دلار ۱۹.۵۹۱ تومان می باشد که رکورد قیمت را در دولت های پس از انقلاب شکسته است.

بنظرم دولت روحانی رکورد خیلی چیزها را به تنهایی شکست! رکورد تعطیلی صنعت هسته ای، رکورد قیمت مسکن، رکورد قیمت مایحتاج مردم آن هم بصورت روزانه، رکورد دروغ، رکورد بددهنی و توهین، رکورد بی خیالی، رکورد اختلاس، رکورد بی غیرتی و بی رگی همانند سیب زمینی!

برای ثبت در تاریخ و روشنگری درباره کشورداری روحانی و دولتش باید مطالب زیادی نوشت تا کسی آنها را کتمان نکند. چه بسا مردم ساده ی ما بی مهری های این سالها را فراموش و برای دوباره انتخاب شدن مهره های بی مسئولیت فعلی سر و دست بشکنند! همانطور که پس از دولت اصلاحات در سال ۹۲ و ۹۶ این انتخاب بد گریبان ملت را گرفت.

باید از جریانی به نام اصلاحات که با تمام ناکارآمدی روحانی و دولتش، پشتش ایستاد نوشت. باید از برجامی نوشت که ۷ سال باعث پسرفت کشور شد و هنوز هم موافقان سینه چاک دارد مانند رییس جمهور روحانی!

معمولا هرگاه رییس جمهور یا مسئولان یک کشور قول و یا پیش بینی درباره مسئله ای می کنند مردم احساس آرامش کرده و از آن می گذرند اما هربار که رییس جمهور روحانی درباره مسئله ای اظهار نظر کرده و آن را موقتی و گذرا خوانده درست برعکس این مسئله بوده و مشکلات بیشتری گریبانگیر ملت می شود. روحانی در جدیدترین اظهار نظر درباره قیمت ارز در کشور گفته:

روحانی: شوک ایجاد شده در بازار ارز موقتی و گذراست!

متن خبر

بالاخره دیر یا زود کشور از وجود اینچنین مسئولان شکم پرور و بی مسئولیت خالی شده و دوباره زمان انتخاب فرد مناسب به دست ملت از راه می رسد. اما اینکه چگونه انتخاب بهتری داشته باشیم باید بیش از پیش مردم را آگاه کرد. البته تلاش خود مردم برای شناخت مسئولین درستکار و انقلابی با بررسی کارنامه مسئولیت و عملکرد آنها مثمر ثمر خواهد بود. اما اصلی ترین مواردی که باید آیندگان درباره انتخاب درست خود بدانند را در زیر خواهید خواند.

بایدهایی که آیندگان باید بدانند!

آیندگان مخصوصا جوانانی که سال دیگر باید اولین رای انتخابات ریاست جمهوری را در صندوق رای بیاندازند باید بدانند:

  • از آستین جریان اعتدال، اصلاحات و اصولگرای واداده چیزی جز روحانی و امثال او بیرون نمی آید.
  • باید بدانند رای به شعارهای زیبا و آزادی های توهمی و خیالی، تفکری پوسیده و وابسته مانند دولت روحانی خواهد بود.
  • باید بدانند شعار این چنین افرادی تنها بر روی کاغذ نوشته شده و در واقعیت عملی نخواهد شد.
  • باید بدانند هر فرد یا جریان فکری که خواهان مذاکره با آمریکا و غرب با اهدای امتیازات از جانب ایران باشد نمی تواند بهتر از دولت روحانی عمل کند! زیرا دست روحانی برای مذاکره کاملا باز بود. امتیازات زیادی بخشید و هیچ چیز نصیبش نشد. پس نباید گول بهتر شدن اوضاع با مذاکره غرب را خورد.
  • باید بدانند فردی که نگاه به داخل برای حل معضلات و مشکلات نداشته باشد نمی تواند فرد درستی برای اداره جامعه باشد.
  • باید بدانند فردی که توهین و بددهنی را نسبت به منتقدان خود بکار گیرد اولا: انتقادپذیر نیست. دوما: نباید انتظار حل معضلات فرهنگی را از او داشت.

و در ادامه چند ویدیو از رییس دولت اعتدال برایتان می گذارم! برای دیدن ویدیوهای بیشتر می توانید جستجو کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *