رفتن به نوشته‌ها

سکوت یعنی خیانت

۶ سال بی خردی یک فرد و اعوان و انصار او که خود را منتخب مردم می دانند باعث شده تا مردم با مشکلات بی سابقه ای دست و پنجه نرم کنند. در گیر و دار انتخابات ۹۶ هرچه فریاد زدیم که این فرد و جریان پشت او پس از ۴ سال ندانم کاری لیاقت مدیریت دوباره بر کشور را مانند ۸ سال کذایی دوران اصلاحات ندارند، کسی در گوشش نرفت که نرفت! در انتخابات مجلس نیز همینطور! انتخاباتی که باعث ورود سودجویانی با لباس دیانت و وکالت به عرصه نمایندگی مردم شد.

همه کسانی که به روحانی رای دادن بر این باور بودند که جریان اصلاحات و مذاکره با اوباما و ترامپ کلید برون رفت از مشکلات اقتصادی خواهد بود. ولی نمی دانستند که تمام وعده ها شوی تبلیغاتی بود برای شیره مالیدن بر سر زودباوران ایران زمین! بعد از گذشت ۶ سال مذاکره برجام  اکنون که هیچ نصیب ایران شده با بازگشت به خانه اول در حال انتقام از مردم با مدیریت ضعیف خود هستند.

درست در زمان عید میلاد رسول‌الله (ص) اعلام کردند که بنزین افزایش قیمت خواهد داشت و چند ساعت بعد آن را عملی کردند. توجیه روحانی برای افزایش قیمت، نگاه ویژه به محرومان جامعه بوده و آن را نظر سه قوه خواند! خود روحانی در سخنرانی های متعدد از عالم و آدم گله دارد که چرا کام مردم را تلخ می کنید؟ چرا دوست دارید مردم همیشه در عزا باشند؟! و… ولی نمی داند و یا خود را به ندانستن می زند که از ابتدا خود باعث و بانی ناراحتی و غم و غصه مردم بوده است.

روحانی و یارانش پس از چندین سال خدمت خالصانه (!) به مردم هنوز نفهمیدند که این نگاه ویژه ای که از آن حرف می زنند چیزی جز افزایش تنش، تورم و مشکلات اقتصادی در کشور نیست. در مدت ریاست روحانی بر دستگاه اجرایی کشور و مشکلاتی که برای مردم ایجاد کرده و صدها مورد نظرات خلاف منافع ملی و اسلام بر زبان آورده و مشکلات دولت خود را به دولت قبل و بعضی از آنها را به قبل از انقلاب ربط می دهد، شک انسان را به یقین تبدیل می کند که روحانی آمده تا کشور را به همین وضعیتی که هست بکشاند! اگر اینطور باشد نه تنها نباید این هجمه ها به او وارد، بلکه باید از او برای انجام درست وظایف تقدیر و تشکر هم شود!

منتشر شده در یادداشتها

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *