پرچم آمریکا

انتخابات شیطان بزرگ

نویسنده: محمود ظروفچی ارسال شده در: یادداشتها بدون دیدگاه ۱۳۹۹/۰۸/۱۶

باعث تاسف است برای مردمان کشوری که خود یک ابرقدرت جدید (پس از انقلاب) از لحاظ ایدئولوژی، سیاسی و نظامی اند اما در انتظار اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری کشوری دیگراند تا شاید گشایشی برای مشکلات کشور خودشان باشد!

البته گله مندی من تنها برای مردم کشورم نیست بلکه برای مسئولین بی مسئولیت و بزدل است که تاریخ ایران همیشه از آنها به بدی یاد می کند. از قاجار تا پهلوی و اکنون اصلاحات نان به نرخ روز خور! اصلاحاتی که همه چیز را در سبد مذاکره با آمریکا می گذارد، حتی با بدعهدی هایی که همیشه شاهد آن بوده مخصوصا در ۷ سال گذشته که تا می توانستند امتیاز دادند و هیچ اتفاقی نیافتاد.

دلار، بورس، اجناس و خود مردم را گروگان گرفتند تا بگویند تا زمانی که مذاکره نکنیم و امتیاز ندهیم هیچ مشکلی در مملکت حل نخواهد شد! یادتان هست روزی که خیلی هم از آن نگذشته آب خوردن مردم را به مذاکره با آمریکا گره زده بودند؟

مردم عزیز و نازنین کشور عزیزتر از جانم ایران! تا زمانی که شما نخواهید نمی شود. تا شما انتخاب درست نکنید نمی شود. تا زمانی که مسئولی به نیروی داخل، ثروت و اندوخته داخل کشور توجه نکند نمی شود. و نتیجه انتخابی بد، می شود دولت های یازدهم و دوازدهم که مملکت را به حال خود رها کرده و همه چیز را در میز مذاکره با شیطان خلاصه می کند. شیطانی که خود سالهاست خون مردم کشورش را برای بازی های سیاسی و حزبی در شیشه ریخته است.

انتخاب بایدن یا ترامپ هیچ تاثیری در نگاه حاکم آمریکا بر ایران ندارد. چه بسا دموکرات هایی مانند اوباما از جمهوری خواهی مانند ترامپ که حاج قاسم را شهید کرد و دنیا او را دیوانه خطاب می کرد تحریم های بیشتری علیه ایران وضع کرد! پس قرار گرفتن هر فردی بر مسند قدرت در آمریکا، سیاست آنها را در قبال ایران تغییر نخواهد داد.

امام خامنه ای: قطع نظر از اینکه کدام انتخاب شوند، لکن یک مطلب کاملا اشکار است آن هم انحطاط اخلاقی و مدنی آمریکاست. هرکدام انتخاب شوند فرقی نمی کند. رژیم آمریکا دچار انحطاط اخلاقی، سیاسی و مدنی است. اینگونه نیست که من بگویم خودشان می گویند حرف سخنگویان خودشان و صاحب نظران خودشان است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *